REFLEX

 

Баки розширювальні REFLEX    

Розширювальні баки Reflex тип DE 10, 16, 25 бар, тип HW для систем водопостачання

Мембранний розширювальний бак для системи холодного і гарячого водопостачання. Розділений змінною мембраною на дві камери: водяну і повітряну. У повітряній камері знаходиться попередньо закачане повітря. Контакт води з металевою поверхнею корпусу неможливий, так як вода надходить у водяну камеру-мембрану, матеріалом якої є бутил (зносостійкий гумовий матеріал, не сприйнятливий до дії бактерій і задовільняє всім гігієнічним і санітарним нормам для питної води). Тиск повітря може бути скориговано з урахуванням умов експлуатації.
Особливості Reflex D 25D
Мембранний розширювальний бак тип D - для гарячого водопостачання. Мембранний розширювальний бак тип DE - для холодного водопостачання (гідроакумулятор).
Для систем водопостачання, пожежогасіння, підвищувальних установок водопостачання, підлогового панельно-променевого опалення.
Без проточною, запірної і зливної арматури
Поверхні, що контактують з водою, захищені від корозії
У баках об'ємом 60 л і більше - замінна мембрана
У баках об'ємом 1000 л і більше - манометр
Колір: блакитний, покриття полімерне
Попередній тиск 4,0 бар

Баки розширювальні REFLEX
Баки розширювальні REFLEX

Баки розширювальні REFLEX
 

Розширювальний бак призначений для запобігання підвищення тиску в системі опалення, що виникає за рахунок розширення теплоносія при його нагріванні.

Розширювальні баки REFLEX для систем опалення, серії N, NG, від 8л до 1000л

Розширювальні мембранні баки фірми REFLEX серії N застосовуються в замкнутих системах опалення та охолодження. Гідроакумулятори серії N виготовлені з високоякісних матеріалів, мають полімерне покриття і різьбове під'єднання. Корпус розширювального мембранного бака розділений фіксованою мембраною, виготовленої із зносостійкого гумового матеріалу (бутил), який не сприйнятливий до дії бактерій і задовольняє всім гігієнічним і санітарним нормам для питної води. Поверхня в баку, що контактує з водою, має антикорозійне покриття. Розширювальні мембранні баки серії N випускаються об'ємом від 200 до 1000 літрів. Колір баків - червоний або білий. Максимальний робочий тиск 6 бар. Діапазон робочих температур мембранних баків серії N: від -10 до +120 ° С. Розширювальні баки (гідроакумулятори) серії NG застосовуються у внутрішніх мережах підлогового та радіаторного опалення. Гідроакумулятори (мембранні баки) фірми REFLEX серії NG виготовлені з високоякісних матеріалів, мають полімерне покриття і різьбове під'єднання. Корпус розширювального мембранного бака розділений фіксованою мембраною, виготовленої із зносостійкого гумового матеріалу (бутил), який не сприйнятливий до дії бактерій і задовольняє всім гігієнічним і санітарним нормам для питної води. Поверхня в баку, що контактує з водою, має антикорозійне покриття. Розширювальні баки фірми REFLEX серії NG випускаються об'ємом від 8 до 140 літрів. Колір баків - червоний або білий. Максимальний робочий тиск 6 бар. Діапазон робочих температур мембранних баків серії NG: від -10 до +70 ° С.


 

Скачати