ZILMET

Розширювальні баки Zilmet

Розширювальні баки і резервуари від Zilmet – це якість, надійність і зручність в обслуговуванні. Для створення баків Zilmet використовують високоякісні металеві сплави, а для мембрани підбирають кращу синтетичну гуму. Такий ретельний підхід до продукції з боку Zilmet дозволяє добитися не лише високих характеристик розширювальних баків, але і значно збільшити їх довговічність. Кожен розширювальний бак Zilmet проходіт багаточисельні тести на герметичність і міцність, що унеможливлює браку. Розширювальні баки Zilmet, як правило, забарвлені в синій, червоний або помаранчевий кольори і можуть встановлюватися на різні поверхні.  Велика частина розширювальних баків Zilmet розрахована на діапазон робочих температур від 0°С до +99°С. Діапазон робочих температур розширювальних баків серії CAL-PRO від -10°С до +99°С

 

Серія CAL-PRO -  для систем опалювання. (Баки для опалювання і кондиціонування від 4 до 700 літрів, виконані з вуглецевої сталі, з фіксованою синтетичною мембраною. Робочий діапазон – від –10°С до +99°С)

 

Серія OEM-PRO – для котлів опалювання. (Плоскі баки для казанів від 6 до 24 літрів, виконаних з вуглецевої сталі, з фіксованою синтетичною мембраною. Робочий діапазон – від –10°С до +99°С)  

 

Серія ULTRA-PRO – баки для холодної і гарячої води від 19 до 1500 літрів, виконані з вуглецевої сталі, із замінюваною мембраною з бутилової гуми. Робочий діапазон – від –10°С до +99°С. Баки проїзводяться двох видів – горізонтальне і і вертікальне.

 

Серія HYDRO-PRO і INOX-PRO – для систем гарячого водопостачання баки для гарячої води і насосів від 2 до 600 літрів, виконані з вуглецевої сталі, із замінюваною мембраною з бутилової гуми. Робочий діапазон – від –10°С до +99°С

Розширювальні баки Zilmet
Розширювальні баки Zilmet
Розширювальні баки Zilmet
Розширювальні баки Zilmet  

Скачати