Монтаж

Монтажна служба фірми "Калина ІФ" пропонує послуги з виконання монтажу систем теплопостачання, газопостачання, опалювання, водопостачання, каналізації, зовнішніх теплотрас, димарів, а також по монтажу і пуско-налагоджуванню устаткування котельної.

Для виконання цих завдань створена структура, що складається з керівників робіт, виробничих бригад і групи пуско- налагоджувальних робіт.
Всі види робіт виконуються кваліфікованими фахівцями, які регулярно проходять стажування за кордоном. Монтаж проводиться з використанням новітніх технологій і сучасного устаткування, що дозволяє здійснювати весь комплекс робіт якісно і в самі стислі терміни.
Велика кількість монтажних бригад дозволяє нам одночасно проводити збірку устаткування на багатьох об'єктах, як в межах області, так і в регіонах.
Відповідно до виконуваних завдань, монтажна служба оснащена всім необхідним вітчизняним і імпортним інструментом, засобами малої механізації, автотранспортом.
Виробнича база створена як підрозділ підприємства для здійснення різних монтажно-підготовчих робіт різного ступеня складності.
Крім того, наявність стаціонарного виробництва, оснащеного металообробним устаткуванням, вантажопідйомними механізмами, робочими місцями для виробництва зварювальних робіт, що має власну виробничо-складську зону відповідає вимогам, що пред'являються до виробництва при впровадженні системи управління якістю продукції.