Проектування

Наша компанія надає послуги з виконання проектних робіт для систем теплопостачання, газопостачання, опалювання, водопостачання, каналізації, водогрійних опалювальних котельних, парових котельних, що працюють на газовому або рідкому паливі, надає допомогу в узгодженні проекту в організаціях, що погоджують, сприяє в отриманні необхідної дозвільної документації, а також здійснює технічну експертизу і підтримку проектів.

Проектний відділ фірми «Калина ІФ» забезпечує можливість будівництва і реконструкції об'єктів, із стадії збору початкових даних і проектування до пуску і введення в експлуатацію.
Всі співробітники відділу мають великий досвід проектування різних об'єктів енергетики, зокрема котельних, теплових пунктів, газових і теплових мереж, когенераторных установок і так далі
Тісний контакт проектувальників і монтажників на всіх стадіях будівництва сприяє підвищенню якості і скороченню термінів виконання робіт.
Виконання проектних робіт проводиться на основі індивідуального підходу до кожного замовника. Ми враховуємо всі Ваші побажання, пов'язані з особливостями планування і дизайну приміщення.
У компанії застосовуються сучасні комп'ютерні програми, що дозволяють автоматизувати процес проектування і комплектації устаткування, забезпечити якнайкращі компонувальні рішення з урахуванням зручності обслуговування і ремонту.