Котли побутові газові АТОН

Настінні парапетні газові котли ATON
Котли з герметичною камерою згорання призначені для теплопостачання та гарячого водопостачання індивідуальних житлових будинків, квартир, споруд комунального та іншого призначень,  обладнанних системою водяного опалення, з природньою (за рахунок різниці щільності холодної та гарячої води)  або примусовою циркуляцією, що постачаються природним газом низького тиску.
Настінні парапетні газові котли ATON із закритою камерою згорання - випускаються потужністю 7, 10, 12,5 и 16 кВт. Конструкція котлів дозволяє використовувати їх в системах опалення з природньою циркуляцією (в приміщеннях, що не обладнані димоходами); відведення продуктів згорання та забір повітря для горіння здійснюється за допомогою спеціального горизонтального двотрубного димоповітрявідводу через зовнішню стіну будівлі.
Котел, що не залежить від електроенергії, встановлюється на підлозі біля зовнішньої стіни. Котли виготовляються в  одно- та двофункціональних версіях. В двофункціональних котлах для підігріву води на господарські потреби використовується трубчатий проточний  змійовик-водонагрівач з міді (маталл з високим коефіцієнтом теплопровідності). 

aton 
 Настінні турбіровані котли ATON LUX
Апарати нового покоління, які втілили в собі досвід виробництва та експлуатації настінних котлів провідних світових виробників. Надійність, простота в використанні та обслуговуванні, поєднання невисокої ціни та відмінної якості ставлять настінні газові котли ATON Lux поза конкуренцією при створенні автономних систем опалення.
Модельний ряд представлений котлами потужністю 24 кВт та 28 кВтДимохідні газові котли ATON потужністю 16-50 кВт
Котлы призначені для опалення та гарячого водопостачання, обладнані запобіжним та регулюючим пристороєм фірми «Sit Group» (Італія) та забезпечують економне використання газоподібного палива.
Котли встановлюються в нежитлових приміщеннях індивідуальних житлових будинків, спорудах комунального та інших призначень, що обладнані системами водяного опалення з природньою циркуляцією, системою гарячого водопостачання та підводом природного газу низького тиску.
 ATON Lux
 Димохідні газові котли ATON
Димохідні газові котли ATON потужністю 8-12,5 кВт   Модельний ряд підлогових котліів ATON з вертикальним димарем представлений одноконтурними і двоконтурними котлами потужністю 8-12,5 кВт з відкритою камерою згорання.  Котли призначені для роботи в системах, як з природною, так і з примусовою циркуляцією теплоносія. Незалежні котли мають малий гідравлічний опір і забезпечують циркуляцію води без насоса. По своїх габаритах побутові газові котли є компактними , монтажна площа складає 1м.кв.
 ATON Atmo

Скачати