Котли побутові газові BUDERUS

У газових настінних котлах Logamax втілена технологія приготування гарячої води, перевірена в мільйонах котлів, що стала звичною. Мідний теплообмінник типу «труба в трубі».За допомогою вбудованої «турбінкі» в контурі гарячого водопостачання, швидкість обертання якої залежить від споживаного в даний момент часу кількості гарячої води, здійснюється зміна потужності пальника.Таким чином Ви не тільки ефективно використовуєте паливо, але й отримуєте гарячу воду з постійною температурою, незалежно від зміни витрати.

 Переваги Logamax:
• зручне регулювання для будь-якого користувача
• варіанти моделей для підключення до різних систем димовидалення та приготування гарячої води
• варіант котла з вбудованим баком-водонагрівачем
• висока якість Buderus
• високий рівень експлуатаційної безпеки та надійності
• модулюєма потужність до 24 кВт до 28 кВт
• висока комфортність приготування гарячої води
• невеликі габаритні розміри
• швидкий і легкий монтаж
• просте технічне обслуговування завдяки спеціальним сервісним функцій  
• можливість розширення додатковими контурами опалення, підключення геліоустановкі
• спеціально розроблені баки-водонагрівачі для оптимальної комбінації з настінними котлами

 Панельні радіатори
 У сучасній опалювальній установці приділяється увага кожної складової частини.Щоб отримати ідеальне опалення, кожен компонент, виконуючи свої завдання, повинен доповнювати систему в цілому. Так ми отримаємо максимальну ефективність.
Незважаючи на різноманітність систем передачі тепла в приміщення, традиційні радіатори міцно займають свої позиції.Завдяки тому, що сучасні пнельние опалювальні прилади повністю відповідають очікуванням в комфортності, гігієнічності й прекрасно вписуються в самий сучасний інтер'єр. Якщо розглядається варіант реконструкції будинку, слід також подумати про заміну радіаторів. Зазвичай старі технології не настільки ефективно використовують енергію.

Конденсаційна техніка
Людство все більше прагне до високої якості життя і комфорту, і для досягнення цього все більше намагається знайти способи заощадити.Тому в сфері виробництва теплової техніки в 90-ті роки минулого століття стався ривок у бік широкого використання конденсаційних котлів.
Конденсаційні техніка дозволяє досягти значення коефіцієнта використання палива вище 100% за рахунок додаткової «прихованої» теплоти конденсації димових газів, а значить більше економії палива, більше тепла. Хіба не про це ми мріємо?
Такі котли ідеально підходять для будівель будь-якого призначення, де використовується погодозавісімое управління опалювальної установкою і є низькотемпературні споживачі тепла.
У новому поколінні газових конденсаційних котлів Logamax plus і Logano plus не тільки значно більш ефективно застосовані конструктивні досягнення, але також покращено і зовнішній вигляд. Вони чудово виглядають в будь-якому приміщенні.Вони працюють тихо і вимагають самого невеликого простору для установки. Ви заощадите час і гроші при монтажі, так як ці котли поставляються повністю зібраними. Пальники з модуліруемим режимом зміни потужності забезпечують оптимальне змішування повітря і газу.В результаті досягається значне підвищення ефективності згоряння палива та отримання найвищої ККД.

Котли на газі і рідкому паливі
Вибір найбільш придатного для Вас опалювального обладнання, звичайно, повинен здійснюватися професіоналом.Але Ви й самі знаєте, що для Вас важливо: отримати котел з найкращим співвідношенням «ціна / якість», або можливість використання різних видів палива, якщо у Вас, наприклад, відсутня підключення до газових мереж або існують проблеми з газопостачанням,або у Вас специфічні умови для встановлення котла і пристрої системи димовидалення.
Котли Buderus на рідкому паливі
Buderus відомий по всій Європі завдяки своєму чавунні котли на рідкому паливі, що використовує низькотемпературних технологію. Цей котел надійний і довговічний в експлуатації.

 

 

 

 

 Модель        Потужність, кВт  

 Logano G124 WS

Підлогові газові чавунні опалювальні котли з атмосферним пальником.

 20,24,28,32 кВт. Buderus-Logano-G124-WS
Logano G234 WS
Підлогові газові чавунні опалювальні котли з атмосферним пальником.
38, 44, 50, 55 кВт. Buderus-Logano-G234-WS

 Logano G234

Підлоговий газовий чавунний опалювальний котел  з атмосферним пальником. 

 60 кВт. Buderus Logano G234

Logano G334WS

Підлогові чавунні опалювальні котли, що працюють на газі.
 

73-270 кВт Logano-G334WS

 Logano G125 WS

Підлогові чавунні котли , що працюють на газі або дизельному паливі.   

 25,32,40 кВт Logano G125 WS

 Logano G215 WS

 Підлогові чавунні котли, що працюють на газі або дизельному паливі.

 52,64,78,95 кВт. Logano-G215-WS