Котли побутові газові Промгазтехнологія

Апарати опалювальні побутові "ІВАС-18" ЗКД двоконтурний "ІВАС-18" ЗКО одноконтурний
Апарати "ІВАС-18"ЗКД/ЗКО мають закриту камеру згорання. Повітря для горіння поступає ззовні по зовнішній трубі, а продукти згорання відводяться назовні по внутрішній трубі. Комплект труб є невід'ємною частиною комплекту поставки апарата. Висока якість матеріалів, з яких виготовлені труби, гарантує високу міцність, герметичність і опір корозії.Апарати "ІВАС-18" ЗКД/ЗКО мають два режими роботи в залежності від сезону ("літо" і "зима"). Режим "зима" призначений для роботи в зимовий період, тобто апарат працює як для опалення, так і для підігрівання води (в одноконтурному апараті тільки опалення). В режимі "літо" апарат працює тільки на гаряче водопостачання
"ІВАС-18" 
Котел опалювальний водогрійний "ГЕЛІОС" - 50Е
Призначений для опалення приміщень, обладнаних системами водяного опалення з природною чи примусовою циркуляцією теплоносія. Керування роботою котла здійснюється автоматикою безпеки виробництва фірми HONEYWELL, яка підтримує постійну температуру теплоносія в діапазоні від 50°С до 90°С. Використання автоматики цієї фірми гарантує безпечну та безперебійну роботу котла. Зручна панель управління забезпечує простоту користу­вання котлом: вмикання та вимикання котла здійснюється натисканням однієї кнопки, встановлення необхідної температури регулюється рукояткою терморегулятора, фактичну температуру теплоносія показує покажчик температури, а про будь-яке аварійне відключення повідомить індикатор аварійної ситуації/ кнопка «скидання».
 "ГЕЛІОС" - 50Е
 Апарати опалювальні водогрійні "ПАЛІЙ" - 30 / 35 / 50
Призначені для опалення приватних будинків, промислових приміщень і приміщень загального призначення, обладнаних системами водяного опалення з природною та примусовою циркуляцією теплоносія.
Керування роботою котлів здійснюється автоматикою безпеки з газовим клапаном "710 MINISIT" фірми "SIT", Італія, яка забезпечує безпеку роботи та простоту керування котлами і підтримує постійну температурутеплоносіявдіапазонівід 35 до 85 °С.Котли є високоефективними опалювальними приборами з відмінними характеристиками, а висока якість виготовлення гарантує довговічність роботи.
 "ПАЛІЙ" - 30 / 35 / 50
 Апарат опалювальний газовий побутовий з водяним контуром АОГВ - 14В
Призначений для опалення квартир багатоповерхових будинків (до 10 поверхів включно) і приватних будинків, промислових приміщень і приміщень загального призначення, обладнаних системами водяного опалення з природною та примусовою циркуляцією теплоносія.
Керування роботою апарата здійснюється автоматикою безпеки з газовим клапаном GV 31 фірми “MERTIK MAXITROL”, Німеччина або 630 EVROSIT фірми “SIT” , Італія, яка забезпечує безпеку роботи та простоту керування апаратом і підтримує постійну температуру теплоносія в діапазоні від 35°С до 85 °С. Аварійне припинення подачі газу на пальник відбудеться при будь-яких порушеннях в роботі апарата.
 АОГВ - 14В

Скачати