Котли побутові твердопаливні BUDERUS

 Корозійностійкий опалювальний котел Logano G211.
Він може бути вбудований без використання зварки в існуючу опалювальну систему і характеризується простотою монтажу. Прості і зручні в експлуатації камера згорання і паливний бункер. Чавунний опалювальний котел Logano G211 не лише виглядає міцним і надійним, але насправді гарантує те, що обіцяє: комфортне тепло багато зим підряд використовуватися різні види твердого палива: деревина, вугілля і навіть кокс. Для цього опалювальний котел Logano G211 D обладнаний приймальним бункером і заслінкою подачі унікальних розмірів, які спеціально розраховані на подачу полін. Це означає, що Ви можете топити Ваш котел полінами завдовжки до 68 см і витрачати менше часу на заготівку дрів. Крім того, компактність конструкції котла дозволяє змонтувати його на обмеженому просторі.
 Buderus-Logano-G211-1
Сучасний котел  Buderus Logano S111.
Сталевий опалювальний котел, що працює на твердому паливі, призначений для теплопостачання квартир, котеджів і адміністративних будівель. Застосовується як окремий котел або в комбінації з опалювальним котлом, що працює на газі або дизельному паливі.  Личить для використання в насосній або гравітаційній системах.  Вузькі габаритні розміри дозволяють використовувати котел в невеликих приміщеннях.  Вбудовуваний теплообмінник як додаткова опція.
Особливості:
• 8 тіпоразмеров в діапазоні потужності 12-45 кВт.
• Тривалий процес горіння забезпечується великими об'ємами завантажувальної камери і зольника.
• Широкий діапазон вживання завдяки всілякому вибору палива.
• Котли Logano S111 32d і 45d розроблені спеціально для використання як паливо деревини; довжина поліна може досягати до 330 і 530 см в довжину відповідно.   Швидкий монтаж і просте технічне обслуговування. Безпроблемна установка у вже існуючі системи.  Легкий доступ і простота чищення топкового простору.
 Buderus-Logano-s111-1

Сталеві твердопаливні котли Logano S121 з піролізним спалюванням палива призначені для теплопостачання котеджів і невеликих промислових споруд. Сталевий опалювальний котел, що працює на деревному твердому паливі, призначений для теплопостачання котеджів і невеликих споруджень різного призначення.  Застосовується як окремий котел або в комбінації з традиційним опалювальним котлом, що працює на газі або дизельному паливі.   Вбудовуваний теплообмінник як додаткова опція.  Захисний термостат вентиль для закритих систем як додаткова опція
Особливості: 4 тіпоразмера в діапазоні потужності 18-38 кВт  Піролізноє спалювання палива забезпечує зменшення витрати палива і ККД на 4-7 % вище в порівнянні з традиційними твердопаливними котлами  Широкий діапазон вживання завдяки використанню різних видів деревного палива  Тривалий процес горіння забезпечується великим об'ємом завантажувальної камери, довжина поліна може досягати до 58 см в довжину

 
 logano-s121-1