Котли побутові твердопаливні КALVIS

Твердопаливний водогрейний котел “Kalvis-2-...”, призначений для обігріву різних приміщень, в яких обладнана центральна опалювальна система з натуральною і примусовою циркуляцією.Корпус котла, зварений з листової спеціальної сталі має порожнини, в яких нагрівається вода. Товщина стінок внутрішньої частини котла 6 мм, зовнішньою – 3 мм. Зовні котел покритий декоративними термоізоляційними щитами. У передній частині котла розташований регулювальник тяги, керівник воздухоподающей заслінкою, термоманометр, двері, за якими розташовані чавунні дверці обслуговування. Камера завантаження палива закривається дверцями . Усередині корпусу змонтована заслонка розпалу, що відкриває дорогу диму прямо у димар, яка використовується для розпалу котла і додаткового завантаження палива, так само колосники, отвори вторинного повітря. У камері згорання розміщена шамотна цегла, що підтримує високу температуру горіння.  

KALVIS-2-12

Призначення KALVIS - 11:
Твердопаливний двокамерний водогрійний котел "Kalvis-10, 11" призначений для обігріву різних приміщень, в яких обладнана система центрального опалювання з натуральною або примусовою циркуляцією. Це екологічний виріб сучасного дизайну.
Опис:
Корпус котла зварений з листової сталі, має ємкості в яких нагрівається вода. Паливо через двері завантажується в камеру завантаження, в якому відбувається часткове згорання і виділення газу. Горючі гази, що утворюються, проходячи через щілини топкової плити змішуються з вторинним повітрям, що подається туди, і попавши в камеру горіння, остаточно згорають. Россіювач полум'я розсіює полум'я для рівномірного нагріву всіх поверхонь камери. У верхній частині казана, спере-ді знаходиться рукоятка для управління заслінкою розжтга, через яку дим напростець потрапляє в димар. У задній стінці котла вверхунаходітся труба виходу гарячої води, а внизу труба поворотної води, труба зливу води з котла, а так само кришка обслуговування . Відкривши дверці обслуговування віддаляється зола. Регулювальник тяги, регулюючий заслінку подачі повітря, автоматично підтримує встановлену температуору води в котліі. Повітря в камеру горіння вдувається за допомогою вентилятора, якого включає і вимикає, залежно від встановленої температури, термостат.  Після закінчення паливо, термостат вимикає вентилятор . У задній частині котла знаходиться заслінка регулювання повітря . Температуру води показує термометр, а тиск манометр, Електроживлення котла відключається вимикачем. При недостатній тязі димаря є можливість встановити в котел димосос .

Котел на гранульованому паливі Kalvis-3mpp
Котли призначені для опалювання житлових будинків і невеликих бізнес або громадських приміщень. Це сучасне, повністю автоматизоване опалювальне устаткування, що може працювати при номінальній потужності і без поповнення палива не менше трьох діб.
Основні характеристики котлів на гранульованому паливі Kalvis-3mpp
1.Механізірованая подача палива з бункера в котел;  
2.Стабільний процес горіння при мінімальній потужності;  
3.Екологічне паливо - опілочниє, торф'яні і ін. гранули;  
4.Можливість топити дровами і іншим твердим паливом;  
5.Програмована панель управління забезпечує і контролює: виробництво оптимальної кількості теплоенергиі, залежно від часу доби (дня тижня); Підтримка температури поворотної води в рамках 55-60;  
6.Неможливість поширення полум'я з пальника в бункер, оскільки гранули сипятся через порожній шланг вниз;  
7.Легке і зручне чищення котла;  
8.Оберігання від аварійних режимів;  
9.Діагностика неполадок;  
10.Товщина сталі корпусу - 6 мм.

KALVIS-11