Котли побутові твердопаливні РЕТРА-3М

 

Загальні характерістки котлів «Ретра-3М»Котел «Ретра-3М»


Призначення

Котел застосовується для центрального опалення індивідуального житла і житлових комплексів, адміністративних складських, промислових приміщень, особливо деревообробних підприємств, тваринницьких комплексів, павільйонів, теплиць, шкіл, магазинів, медичних установ, тощо.


Паливо

Котел пристосований для спалення будь-якого виду сировини: вугілля, торфобрикетe, пелетів, тирси, стружки, трісок, хмизу, соломи, макулатури і т.п. Найбільш раціонально застосовувати суміші висококалорійного палива (кам'яне вугілля, торфобрикет) з низькокалорійним (тирса, хмиз, солома). Також при виборі котла важливо орієнтуватись на місцеву сировинну базу.


Будова

Котел «Ретра-3М» являє собою конструкціюз міцної листової сталі з надзвичайно розвинутою поверхнею прийому тепла. Котел має трикамерну структуру. Перша камера (топка) має великий об'єм, який дозволяє максимально подовжити період згоряння одноразової порції палива. В зв'язку з чим після розпалювання немає необхідності у постійному обслуговуванні. Друга камер виконує функцію відбору тепла від продуктів згоряння і має велику поверхню теплообміну. Третя, зольна, камера призначена для накопичення попелу та решти продуктів згорання. Колосники обладнані механічним розпушувачем. Для інтенсифікації процесу горіння передбачено встановлення приточного вентилятора. Корпус котла теплоізольований.

Конструктивні особливості
можливість утворення "повітряного кокону" в камері згоряння, внаслідок регулювання повітряних потоків, що дозволяє досягти максимальної тепловіддачі та істотно подовжити процес горіння; (Аналогів не існує!)
можливість об'єднання прямоточного і піролізного методу горіння; (Аналогів не існує!)
можливість очищення колосникової решітки в процесі горіння; (Аналогів не існує!)
можливість чищення повітряних форсунок і повітряних каналів в процесі їх забруднення (зйомні повітряні канали); (Аналогів не існує!)
система розсікання повітряного потоку знизу і чищення розсікачів повітря; (Аналогів не існує!)
запобігання витоку тепла з димовими газами, досягнення їх температури на виході 70°C при температурі носія в системі 50-70°C. (Аналогів не існує!)


Технічні дані
потужність від 18 до 1150 кВт;
температура нагрітої води: Тмах = 95° С;
робочий тиск: Р = 0,2-0,35МПа (на вимогу до 0,6МПа);
коефіцієнт корисної дії, залежно від виду палива, до 93%.


Гарантійні зобов'язання
гарантія 24 місяці при дотриманні умов експлуатації;
постійний сервіс після закінчення гарантії;
докладна інструкція з експлуатації та встановлення котла.


Система керування

Конструкція котла передбачає встановлення системи регулювання, що базується на електронному терморегуляторі. Він реагує на спад або підвищення температури теплоносія (води) на виході з котла і, відповідно, вмикає або вимикає вентилятор притоку повітря у топку, а також циркуляційний насос у системі опалення.

Можливості:ручне та автоматичне вмикання вентилятора та циркуляційного насосу;
подача звукового і світлового аварійного сигналу (у тому числі дистанційного) по досягненні максимально допустимого температурного значення теплоносія на виході з котла (95°С) та вимкнення вентилятора;
контроль за наявністю достатньої кількості палива у камері згорання, звуковий і світловий сигнал (у тому числі дистанційний), у випадку падіння температури теплоносія до критичної позначки;
цифрова індикація поточної температури води на виході з котла та задавання потрібної температури;
робота за послідовним інтерфейсом RS485 (протокол ModBus) - для дистанційної передачі інформації про поточну температуру теплоносія, сигналах управління і аварійних сигналах, для програмування температурних значень теплоносія, для пуску або зупинки автоматичної системи керування та подальшої її реєстрації і візуалізації