Котли промислові газові ICI CALDAIE

REX
Котли серії REХ, жаротрубні, триходові, з реверсивною топкою. Котлами REХ являються водогрійні генератори з високим ККД, більше 90%, які працюють як на рідкому, так і на газоподібному паливі, одиничною потужністю від 70 до 3500 кВт призначені для систем опалювання, мають робочий тиск 5 бар, робоча температура, стандартна 950С, за запитом 1100 С. Якість та надійність гарантуються точним співвідношенням теплових навантажень з об'ємом камери згорання і поверхнею теплообміну, що дозволяє досягти високого значення ККД, низької температури вихідних газів, і скорочення шкідливих викидів (З і Nox).

 

ICI CALDAIE

 ICI CALDAIE

DUAL
Котли серії DUAL складаються з двох жаротрубних генераторів однакової потужності з трьома обертами диму і реверсією полум'я в топці, розташованих вертикально один над одним ( потужністю від 140 до 700 квт) і горизонтально, поряд один з другим, об'єднаних загальними колекторами прямої і зворотної води. Котли поставляються з об'єднаними колекторами подачі і зворотки, і незамінні при установці в приміщенні котельної невеликої площі.
ICI CALDAIE
MONOLITE
Велика економія енергії завдяки використанню технології конденсування.
Деталі конденсатних котлів серії MONOLITE, які мають безпосередній контакт з вихідними газами, повністю виготовлені з нержавіючої сталі INOX. Топка має великий об'єм і позбавлена циркуляційних течій,   що дозволяє скоротити до мінімуму утворення NOx. Вертикальні димогарні труби виконані таким чином, що володіють великою поверхнею теплообміну і збільшують турбулентність вихідних газів; таким чином, виділяється найбільша кількість, як традиційного тепла, так і максимум прихованого тепла від конденсації водяної пари, що міститься в вихідних газах, при цьому досягається дуже високий коефіцієнт корисного використання (до 109%). MONOLITE, завдяки поверхням нагріву, виконаним з неіржавіючої сталі INOX, і великому об'єму води, може працювати без періодів повного виключення і практично без обмежень по температурі зворотньої води.
ICI CALDAIE
Парогенератор низького тиску, серія BX
Особливістю моделі ВХ є великий об'єм котельної води, що дозволяє задовольнити значні запити по парі в кротчайшие терміни. Навіть при швидкій витраті пари, завдяки великій поверхні випаровування вода випаровується повністю, щоб уникнути попадання крапель води в пару огорожа пари проводиться з парозаборника, який знаходиться набагато вищим за дзеркало випаровування і отримувана пара завжди високоякісна, практично «суха».
Паровими котлами серії ВХ є сталеві газотрубні котли горизонтального типу, з трьома оборотами газів, що йдуть, і реверсивною топкою, укомплектовані приладами автоматики і безпеки, а також арматурою, живильними насосами і допоміжним устаткуванням, і призначені для використання з наддувними пальниками що працюють на газу, солярці або на пічному паливі. Наші котли характеризуються високою безпекою, надійністю і довговічністю, високою продуктивністю і якістю пари.
ICI CALDAIE
Парогенератор високого тиску, серія AX
Парові котли серії АХ є герметичними котлами з реверсивною тупиковою топкою і призначені для приготування насиченої пари з робочим тиском до 12 бар і до 15 бар, і мають паропродуктивність від 340 кг/год до 5100 кг/год.
Особливістю моделі АХ є великий об'єм котельної води, що дозволяє задовільнити значний попити по парі в найкороткі терміни. Навіть при швидкій витраті пари, завдяки великій поверхні випаровування вода випаровується повністю, і отримувана пара завжди високоякісна, практично «суха».   
Паровий котел AX є автоматичною моноблочною установкою, укомплектованою всією арматурою і приладами необхідними для швидкого введення в експлуатацію.
Паровий котел виконаний із сталі високої якості, що пройшла випробування відповідно до нормативів, що діяли; шви, виконані автоматичною зваркою, піддаються радіографічному і гідравлічному контролям.
ICI CALDAIE

 

 

 

 

Скачати