Виробництво блочно-модульних котелень

Виробництво блочно-модульних котелень

 

Блочно-модульні котельні Транспортабельні (блочно-модульні) котельні (надалі ТК) признчені для забезпечення теплом та гарячою водою виробничих, житлових та громадських будівель.

Виготовляються у блок-боксах (металевих контейнерах) із габаритними розмірами, які дозволяють транспортувати їх автомобільним транспортом.
Встановлення ТК дозволяє суттєво зменшити затратну частину по будівельних матеріалах та роботах, а також у кілька разів скоротити час будівництва.
Фірмою "Калина ІФ" ЛТД розроблено та налагоджено виробництво цілого ряду ТК тепловою потужністю від 100 кВт до 10 МВт із цілою гамою варіантів комплектації тепло-механічним обладнанням як вітчизняних так і зарубіжних виробників.Ми пропонуємо газові та твердопаливні транспортабельні котельні які працюють з обслуговуючим персоналом так і у автоматичному режимі.

Наша організація пропонує індивідуальний підхід до кожного клієнта із врахуванням усіх побажань та вимог. Пропонуємо для комплектації ТК котли таких виробників:

ICI CALDAIE (Італія); BUDERUS (Німеччина); VIESSMAN (Німеччина); АТОН та котли серії "ВК" (Україна).
При потребі замовника наша організація комплектує ТК шафовими регуляторними пунктами відповідної потужності, пластинчатими чи ємнісними теплообмінниками для гарячого водопостачання та іншими вузлами на основі індивідуального замовлення.

 
blochno-modulni-kotelni3
 Блочно-модульні котельні
Блочно-модульні котельні Блочно-модульні котельні 
В Ужгородському споркоплексі «Юність» відкрили дахову котельню