Пластинчаті теплообмінники

Технічною базою рішень, що розробляються нами, є пластинчасті теплообмінники та теплові пункти власного виробництва.
Застосування спеціальних матеріалів для виготовлення пластин і прокладок дає можливість використовувати пластинчасті теплообмінники в хімічній і нафтохімічній промисловості.

teploobminnik1Широкий типорозмірний ряд виготовлених пластинчастих теплообмінників дозволяє задовольняти потреби в передачі тепла для будь-яких споживачів. В області енергетики це означає можливість їх застосування для різних об'єктів: від невеликого теплового пункту до потужної теплової або атомної електростанції.
Відмінні гігієнічні показники забезпечують застосування пластинчастих теплообмінників в харчовій промисловості.
Прекрасні теплопередаваючі властивості пластинчастих теплообмінників дозволяють вирішувати задачі теплообміну з практично нульовим температурним натиском.
Така конструкція теплообмінника забезпечує ефективну компоновку теплообмінної поверхні і, відповідно, малі габарити самого апарату.
У наших теплообмінниках застосовуються пластини данської компанії Sondex . Особлива увага, що приділяється концерном Sondex A/S якості поверхні пластин, служить гарантією довгої служби готового теплообмінника і знижує швидкість обростання його забрудненнями.
Всі пластини в пакеті однакові, тільки розгорнені одна за одною на 180°, тому при стяганні пакету пластин утворюються канали, по яких і протікають рідини, що беруть участь в теплообміні. Така установка пластин забезпечує чергування гарячих і холодних каналів.
В процесі теплообміну рідини рухаються назустріч один одному (у протитечії). У місцях їх можливого перетікання знаходиться або сталева пластина, або подвійне гумове ущільнення, що практично виключає змішування рідин.
Вид гофрування пластин і їх кількість, що встановлюється в раму, залежать від експлуатаційних вимог до пластинчастого теплообмінника. Матеріал, з якого виготовляються пластини, може бути різним: від недорогої неіржавіючої сталі до різних екзотичних сплавів, здатних працювати з агресивними рідинами.
Конструкція теплообмінникаМатеріали для виготовлення прокладок ущільнювачів також розрізняються залежно від умов застосування пластинчастих теплообмінників. Зазвичай використовуються різні полімери на основі натуральних або синтетичних каучуків.
Комплектація пластинчастих теплообмінників здійснюється пластинами і прокладками виробництва данської компанії Sondex A/S. Решта комплектуючих виготовляється на власній виробничій базі. Таким чином, ми забезпечуємо високу якість устаткування у поєднанні з доступною вартістю.
Кожен теплообмінник проходить контроль якості при виготовленні і збірці. Він включає перевірку комплектуючих і опресовування готового виробу, тому неприємності, пов'язані з можливими відмовами устаткування, запобігають ще при виробництві. Крім того, власне виробництво дає можливість вже на стадії розробки гнучко змінювати характеристики пластинчастого теплообмінника, щоб він максимально відповідав Вашим вимогам.
Кажучи про надійність пластинчастих теплообмінників Калина-ІФ-Sondex, ми розумієм не тільки високу якість комплектуючих.
Наші інженери-консультанти індивідуально супроводжують кожний проект і забезпечують консультування при підборі устаткування, враховуючи всі технічні особливості об'єктів. Теплообмінний апарат - важливий елемент в технологічному процесі підприємства, який робить вплив на роботу основного устаткування.
Очевидно, що надійність роботи теплообмінника в першу чергу залежить від своєчасного і якісного обслуговування.
Наша компанія гарантує Вам:
•індивідуальний підхід;
•високий професіоналізм;
•оперативність і надійність.

 

Переваги використання пластин Sondex

Конструкція вхідної області пластин дозволяє отримати відмінний розподіл рідин по поверхні нагріву. Вхідну область збільшено канавками, що запобігають появі «мертвих зон», які можуть  викликати ріст бактерій в пластинчатому теплообміннику.  Наявність канавок на вході забезпечує  міцність вхідної частини з мінімумом контактних точок.