Системи димовідведення та вентиляції

Системи димовідведення та вентиляції

 

Системи димовідведення та вентиляції Димохід призначений для відводу продуктів згорання від котла. В залежності від конкретних умов експлуатації, димоходи мають велику кількість конструктивних відмінностей і виробляються з різних матеріалів. 
Системи димовідведення та вентиляції Від того, з якого матеріалу і яким способом виготовлений димохід, залежить якість і ефективність роботи котла.
 Системи димовідведення та вентиляції Спектр продукції доволі широкий. Номінальні диаметри від 80 до 1200 мм. Особливості технології виробництва дають змогу виготовляти двохстінні труби, в яких внутрішня димохідна труба виготовляється з нержавіючої сталі товщиною 0,5 — 1 мм, далі йде шар теплоізоляції виробництва Rockwool (Польща) та зовнішній кожух з нержавіючої або оцинкованої стали. Також в системах вентиляції і димовідводу знайшли своє використання двохстінні труби з оцинкованої сталі в оцинкованому кожуху.
Системи димовідведення та вентиляції Головна наша мета — забезпечення правильної роботи сучасних котлів. Дана мета досягається за умови правильного монтажу і експлуатації димоходу. Високі технічні і якісні характеристики продукції, мінімальний строк виконання замовлень і увага до побажань клієнтів дозволяють з упевненістю заявити про вигідні переваги співробітництва з нами. 

 

Скачати