Вентиляторні пальники для промислових котлів Ecoflam

 

Газові пальники BLU Multicompact: невеликі розміри, висока продуктивність. Серія BLU Multicompact покриває проміжний діапазон потужності від 60 до 350 кВт. Ця серія дозволяє зменшити розмір і полегшити установку горелки, завдяки компактності газової рампи;в конструкції використовуються компактні клапани з приладами регулювання та безпеки згідно останніх вимог:
газовий фільтр;
стабілізатор тиску;
реле тиску газу;
запобіжний клапан;
одно-або двоступінчастий робочий клапан;
пристрій контролю герметичності газових клапанів (за заявкою);
зручні заставні для вимірювання тиску. Моделі пропонуються в одно-або двоступінчастий виконанні для герметичних топок.

Ecoflam Blu Multicompact 350
Газові пальники AZUR
Безпеку роботи газових пальників малої потужності є фундаментальним і необхідною вимогою сучасної системи опалення.При виготовленні дутьевих пальників AZUR використовуються самі надійні пристрої безпеки, передбачає російськими та європейськими нормами.Високонапорние вентилятори пальників, розроблені в лабораторіях ECOFLAM, дозволяють виробляти "чистий" розпал і підтримувати рівне горіння без пульсацій. Завдяки вивіреною конструкції вогневої головки хімічний недожог зведений до мінімуму навіть при малій надлишку повітря.Пальники AZUR легко монтуються навіть на котли малих розмірів завдяки своїй компактності.Саме ця їх особливість, зумовлена функціональною інтеграцією всіх компонентів пальника в обмеженому просторі, а також особливу увагу до звукоізоляції воздушого тракту, дозволила домогтися несподівано низького для дутьевих пальників рівня шуму.Особливу увагу при розробці горелки було приділено зниження трудомісткості монтажу та обслуговування.
 Газові пальники Ecoflam AZUR
Пальники серії MAIOR - це результат глибоких досліджень в галузі горіння дизпалива сцелью зниження рівня шкідливих викидів і шуму, підвищення ефективності і надійності роботи. Дослідження вогневих головок дозволили отримати нові технології змішування повітря і палива, що забезпечують:
плавний і легкий пуск в самих несприятливих умовах;
рівне і чисте горіння;
надійну і безпечну роботу в різних умовах експлуатації;
низький рівень шуму.
Прилади регуліваронія, управління і контролю розташовані в доступному та зручному місці.Ретельний підбір комплектуючих забезпечує високий рівень якості та безпеки. Кожна пальник виготовляється за новітніми технологіями і проходить суворий контроль на всіх етапах складання, в тому числі пробний розпал на стенді.Завдяки широкому діапазону потужності і здатності долати високий опір в камері згоряння, пальники MAIOR можуть установлюватися практично на будь-який теплогенератор російського або імпортного виробництва.
 Газові пальники ecoflam AZUR
Max Gas 40 P (Low NOx)
За рахунок вогневої головки з постійним змішуванням забезпечується повне згоряння палива, в результаті чого досягається високий рівень екологічної безпеки.
Функціональні характеристики:
• Литой гереметічний корпус пальники з легкого алюмінієвого сплаву в кожусі сучасного дизайну.
• Потужний вентилятор нового покоління (HPV) дозволяє використовувати пальник на котлах з підвищеним протіводавленіем в камері згоряння.
• Компактність у поєднанні з низьким рівнем шуму.
• Новий повітряний клапан з прогресивною мікрометрічною системою регулювання повітря.
• Легкість і швидкість виконання електричних з'єднань.
• Вогнева головка проста у збірці, її положення регулюється для забезпечення оптимальної сполучуваність пальника з котлом.
• Для спрощення обслуговування на пальнику передбачений єдиний кріпильний болт, на який пальник можна підвісити за спеціальний гачок в різних просторових положеннях.
Ecoflam Max Gas 40 P Low Nox Biogas
Пальники на рідкому паливі (дизпаливо) MINOR
Пальники серії MINOR працюють завдяки новим технологіям змішування повітря і дизпалива, що дозволило одержати низька витрата палива, рівне і чисте горіння, високу ефективність.Пальники MINOR забезпечують низький рівень шкідливих викидів і надійність роботи. Система попереднього підігріву палива форсункою зменшує в'язкість і полегшує запуск. Всі пристрої регулювання подачі палива і повітря розташовані зручно і функціонально.Ретельний підбір комплектуючих забезпечує високу якість і тривалий термін служби.
Пальники MINOR

Скачати