Вентиляторні пальники для промислових котлів UNIGAS

Unigas IDEA (LO140, LO200)
Дизельні пальники вищевказаних потужностей застосовуються в більшій частині випадків для цивільного застосування, і синтезують в собі приємний дизайн з надійністю в роботі.Ця серія пальників була створена у зв'язку з потребою запропонувати продукт, що відповідає специфічним вимогам ринку, який орієнтовано більшою мірою на рішення, які пропонують більш високі ККД разом з практичністю при монтажі й обслуговуванні.
    Unigas IDEA (LO35, LO60 (70), LO90)
Дизельні пальники вищевказаних потужностей використовуються в більшій частині випадків для цивільного застосування, і синтезують в собі приємний дизайн з надійністю в роботі.Ця серія пальників була створена у зв'язку з потребою запропонувати продукт, що відповідає специфічним вимогам ринку, який орієнтовано більшою мірою на рішення, які пропонують більш високі ККД разом з практичністю при монтажі й обслуговуванні.
    Unigas IDEA (LO400, LO550)
З впровадженням у виробництво нової серії пальників IDEA, фірма CIB UNICAS пропонує на ринку горелки малої та середньої потужності з новим рішенням з точки зору естетики і функціональності.Компактність і простота в експлуатації пальників укупі з оптимальним варіантом розташування механічних та електронних компонентів всередині них, дозволили раціонально розрахувати габаритні розміри і покращити ККД.
    Unigas IDEA (NG120, NG140, NG200)
Ці моделі пальників охоплюють, за своїм діапазону застосування та габаритним розмірами, гаму пальників малої та середньої потужності нової серії IDEA.Вони являють собою саме надійне рішення для ринку, який все більше орієнтується на Пальникові пристрої, що пропонують більше енергозбереження при покращених експлуатаційних якостях.
    Unigas IDEA (NG280, NG350 (240), NG400, NG550)
З впровадженням у виробництво нової серії пальників IDEA, фірма CIB UNICAS пропонує на ринку горелки малої та середньої потужності з новим рішенням з точки зору естетики і функціональності.
    Unigas IDEA (NG35, NG70, NG90)
Дані газові пальники по габаритним розмірам і та дiапазоном роботи являють собою невелику гаму самих маленьких газових пальників нової серії IDEA, що випускаються із застосуванням п'яти різних алюмінієвих литих каркасів. Мінімальний тиск газу при максимальній потужності 20,0 мбар.Тип регулювання - одноступенчатий
Unigas IDEA (LO140, LO200)
Unigas MILLE (Р1025, Р1030)
Ця серія була створена для задоволення найвимогливіших вимог в галузі промислових пальників. Ця пальник - найбільша з пальників моноблочних типу, що випускаються з алюмінієвого лиття із вбудованим відцентровим вентилятором, оснащеним перевернутим лопатями. Потужність: 2550 - 10600 кВт.
    Unigas MILLE (HР1025, HР1030)
За своїм діапазону роботи та габаритним розмірами, пальники НР1000, являють собою найпотужніші з усієї серії газо-дизельних пальників (до 10.600 кВт).Ці пальники, що випускаються в моноблочних виконанні з алюмінієвого лиття, призначені в першу чергу для промислового використання, але можуть бути використані у великих громадських спорудах, таких як лікарні, університети і т.д., а також у великих котелень.
    Unigas MILLE (PG1030)
Дизельна пальник серії Р1000 передбачає використання спеціально розробленої головки згоряння, яка в змозі поліпшити показники продуктів викиду, за допомогою протівопоточной форсунки, що забезпечує діапазон регулювання з співвідношенням 1:3.
Unigas MILLE
Unigas MINIFLAM
Ця серія пальників призначена для застосування на хлібопекарських печах ціклотерміческіх, ротаційних, а також полустаціонарних, що застосовуються для промислових кухонь великих готелів і ресторанів.Вони мають ті ж характеристики, що й серійні пальники і додатково мають ручне керування для зменшення витрат при режимі нижче на 40% для дизельних пальників і на 50% - для газових пальників.
Unigas MINIFLAM
Ця серія пальників призначена для застосування на хлібопекарських печах ціклотерміческіх, ротаційних, а також полустаціонарних. Вони застосовуються на промислових кухонних плитах великих готелів і ресторанів.
    Unigas MINIFLAM (HS5, HS10, HS18)
Ця продукція призначена для систем малих потужностей. Даний пальник може незалежно працювати на газі або дизельному паливі, в залежності від потреб системи.Як і всі комбіновані пальники, пальники серії HS характеризується прекрасною сумісністю газової системи з системою дизельного палива, завдяки автономному електричному двигуну для управління дизельним насосом.
Unigas MINIFLAM
Unigas NOVANTA-CINCINQUENTO (Р91А, P92A, P93A, P512A)
Мова йде про моноблочні пальники, виготовлених з алюмінієвого лиття, з фланцем певної товщини для застосування на відповідних теплогенераторах.
    Unigas NOVANTA-CINCINQUENTO (HP91, ...)
Комбіновані газо-дизельні пальники серії NOVANTA - CINQUECENTO, оснащені пристроями для прогресивного або модулюють регулювання.
    Unigas NOVANTA-CINCINQUENTO (PG91, PG92, PG93, ...)
Ця серія моноблочних пальників, монолітний корпус яких виготовлений з алюмінієвого лиття.
    Unigas NOVANTA-CINQUECENTO-MILLE
Промислові пальники розроблені для тих випадків, коли моноблочні пальники погано підходять або зовсім не підходять для певних систем.Наприклад, у тих випадках, коли топкова потужність вимагає застосування вентиляторів дуже великого розміру або при наявності підігрівачів повітря горіння, або ж коли є необхідність винести основне джерело шуму в звукоізоліровану зону.
Unigas NOVANTA-CINCINQUENTO
Unigas TECNOPRESS (Р60, Р65, Р72, Р73А)
Пальники серії TECNOPRESS, з діапазоном потужностей від 160 до 2300 кВт, можуть бути використані як на теплогенераторі з камерою згоряння під розрядження, так і з аеродинамічним опором.
    Unigas TECNOPRESS (HP20, HP30, ...)
Характерною рисою пальників серії TECNOPRESS є типова форма корпусу у вигляді «равлика».Ці пальникові пристрої, призначені для систем малої та середньої потужності (до 2300 кВт), у стані спалювати окремо газ і дизельне паливо, завдяки спеціальній головці згоряння, стан якої може бути змінено,з наступним зміною геометричної форми полум'я і досягненням ефективного горіння з використанням обох типів палива.
    Unigas TECNOPRESS (PG60, PG70, PG81)
Пальники цієї серії з діапазоном потужності від 145 кВт до 1900 кВт можуть бути використані як на котлах з аеродинамічним опором, так і на теплоповітрянихних генераторах, а також на котлах парових, з перегрітої водою, аж до печей термообробки середніх потужностей.
 Unigas TECNOPRESS

Скачати