Вентиляторні пальники для промислових котлів Weishaupt

 

Газовий пальник Weishaupt WG5
Нові газові пальники Weishaupt WG5 є основою розробок центру досліджень Weishaupt газових і рідкопаливних пальників. Метою була розробка типоряду серійних пальників особливо вигідних за ціною і діапазону потужності.
Рідкопаливні та газові пальники базуються на ідентичній техніки спалювання і всім стандартам безпеки, які можна очікувати від пальників Weishaupt.
Економічність, завдяки цифровій техніці.
Краща техніка, функціональний дизайн і гарантована якість завжди були показниками продукції Weishaupt. Газовий пальник WG5 представляє собою новий пальник, який найкращим чином продовжує цю лінію. Він виконує вимоги економною та екологічної експлуатації.
Повністю автоматична робота.
Пальники працюють повністю автоматично. Вони забезпечують надійність роботи теплогенераторів для опалення та гарячої води.
Застосування.
Газові пальники Wieshaupt WG5 використовуються для різних типів теплогенераторів, наприклад, для виробництва теплого повітря.
Безпека і надійність роботи.
Створювана нова техніка робить газові пальники безпечними і надійними. Окремі частини пальника, так само, як і в цілому, ретельно перевірити. Це гарантує довговічність і безпеку роботи.
Weishaupt WG5
Газові пальники Weishaupt WG10 і WG20
Газові пальники Weishaupt моделі WG10 і WG20 застосовуються для роботи в діапазоні потужності від 10 до 160 кВт. Газові пальники типу WG користуються великою популярністю. Вони безпечні в роботі та надійні. При вдосконаленні WG10 і WG20 був накопичений величезний досвід їх виробництва.Ведуться постійні роботи з подальшого вдосконалення пальників, що доводить серійне введення технології LN (пальника зі зниженим утворенням NO). Таким чином, газові пальники Weishaupt відповідають усім вимогам економічності та екології, що висуваються сьогодні.
Компактна конструкція
На газових пальниках WG10 і WG20 всі деталі зібрані в єдиний блок, займаючи при цьому мінімум місця. Пристрої регулювання палива і повітря зручно розташовані для проведення сервісних робіт.
Новий сервопривід
За допомогою спеціально сконструйованих для нових газових пальників WG10 і WG20 сервоприводи налаштовується витрата газу і повітря. Новий сервопривід переводить повітряну заслонку і газовий дросель у відповідне положення навантаження і закриває їх при зупинці пальники.

Комбіновані пальники Weishaupt WGL30
Комбінована пальник WGL30 має діапазон потужності від 75 до 300 кВт. Використовується на водогрійних і парових котлах, повітронагрівачі, а також у технологічних теплових процесах.
Конструкція
Всі елементи пальника зібрані в єдиний блок, займаючи при цьому мінімальну площу. Пристрої регулювання палива і повітря добре легко доступні. Для проведення сервісних робіт пальники можуть навішуються праворуч або ліворуч.Завдяки цьому, є швидкий доступ до всіх частин комбінованого пальника. Всі деталі та електрообладнання захищені легкоснімаемим кожухом.
Штекерні з'єднання
Кодовані штекерні з'єднання, які неможливо переплутати, забезпечують правильне електричне з'єднання всіх елементів пальника.
Шумопоглинаючими кожух
Повітря горіння всмоктується через спеціальний канал на фронтальній поверхні пальника. Цей канал покритий звукоізолірующім матеріалом.
Регулювання:
Плавно-двоступінчастий, а при використанні відповідного додаткового пристрою можливо модулюєме регулювання на газі. На рідкому паливі двоступінчастий.

Weishaupt WG10 і WG20
Рідкопаливні пальники Weishaupt WL30 і WL40
Новий світ техніки спалювання
Weishaupt відкриває еру цифрового керування пальниками. Новий клас потужності легендарного типоряду W (WL30 і WL40 від 60 до 570 кВт) використовує найсучаснішу мікропроцесорноу техніку для настроювання, управління і контролю всіх функцій пальники.Висновок наступний: новий типоряд Weishaupt не тільки створює комфорт і забезпечує точність, але і відрізняється вигідним співвідношенням ціни і потужності.Крім того, нові пальники відрізняються від попередніх моделей аналогічної потужності легкістю установки, зручністю в обслуговуванні та значним зниженням рівня шуму при роботі.
Компактна конструкція
Погляд під захисний кожух пальників WL30 та WL40 показує типове для продукції Weishaupt доступне розташування всіх конструктивних елементів. Встановлений впоперек вентилятор вже зарекомендував себе на газових пальниках Weishaupt найкращим чином.Важливими новими елементами є новий менеджер горіння,який замінив автомати горіння класичної конструкції, і сервоприводи з кроковим двигуном.
Синергетичний ефект при конструюванні та виготовленні, використання доступної електроніки управління та регулювання переконливо не тільки в технічному плані, але і з точки зору економіки.
Нова пальник Weishaupt WL30 має діапазон потужності до 330 кВт, WL40 - до 570 кВт.
Weishaupt WL30 і WL40
Рідкопаливний пальник Weishaupt WL5
Конструкція
На пальниках WL5 всі елементи зібрані в єдиний блок, займаючи при цьому мінімум місця.Пристрої регулювання витрати повітря та палива зручно розташовані для проведення сервісних робіт. Легкоснімаемий кожух пальника забезпечує захист її окремих елементів.Особливістю даних пальників є радіально розташований вентилятор, повітряна заслонка для регулювання повітря з боку всмоктування і менеджер горіння з мікропроцесорним управлінням.Надійне запалювання забезпечує нове електронний пристрій запалювання W-ZG 01, змінивши на всіх пальниках Weishaupt типоряд W колишній трансформатор запалювання.
Мала витрата палива шляхом його підігріву.
Завдяки попередньому підігріву на пальниках виконання Н, підігріте паливо утворює в форсунці тонку плівку, і одночасно підвищується його щільність. Тим самим при однаковому тиску розпилення палива на одній і тій же форсунки скорочується фактична витрата палива.
Weishaupt WL5

Рідкопаливні пальники Weishaupt WL10 і WL20
Застосування
Типи пальників WL10 і WL20 призначені для різних видів теплогенераторів.Такий пальник можна досить легко підібрати для топкової камери зі складними умовами експлуатації.
Переваги пальників WL10 і WL20:
•Оптимальні показники горіння завдяки пристрою змішування нового типу.
•Відсутність витоку рідкого палива під час етапу підігріву форсунок перед запуском пальника, а також при його відключенні завдяки швидкому перекриванню прямо на форсунці. Тим самим значно скорочуються викиди шкідливих речовин пальника.
•Гарантований підігрів рідкого палива завдяки підігрів головки форсунки (для пальників WL10 - в серійному виконанні, для пальників WL20 - можливий за вибором).
•Система сполук кодованих штекера і 7-полюсних електроподключеніем.
•Економічне опалення завдяки счетчику часу з можливістю індикації показань зовні і лічильнику палива.
•Звукоізоляційні кожух забору повітря на пальниках WL10 і WL20.
Повітря згоряння всмоктується через канал на фронтальній панелі пальника.
•Повністю автоматичне керування повітряної заслонкою електричним сервоприводом. Це значно сприяє безпеці роботи пальника; заклинювання або раптове відкриття повітряної заслінки неможливо.
•Не вимагає обслуговування електродвигун з низьким рівнем шуму.
•Спрощене сервісне обслуговування завдяки навісному пристрою ліворуч і праворуч на фланці пальника.
•Економічна та екологічно чиста робота.
•Велика програма по впровадженню спеціальних виконань, наприклад, "WL20 з фланцем забору повітря для повітряного шланга" для спеціального застосування, як, наприклад, хлібопекарські печі і т. д.

Weishaupt WL10 і WL20

Скачати